Kulak Tıkaçları

OTIFLEKS Uyku Kulak Tıkacı

Ürünler Otifleks Kulak Tıkaçları
OTIFLEKS Uyku Kulak Tıkacı
Detaylar
Otifleks
Kulak Tıkaçları

  • Özellikler

OTİFLEKS Uyku Kulak Tıkacı S-M-L-XL

Ergonomik tasarım konusunda en son yeniliklerden ve ısıya duyarlı elastik malzemelerden yararlanılarak geliştirilen minimalist ölçüdeki GoodSleep siz uyurken konforu en üst düzeyde sağlarken, sesi de geçirmez. Diğer Otifleks ürünlerinde olduğu gibi, her şeyden önce, kullanıcının kendini iyi hissetmesi tasarım önceliklerimizin ilk sırasındadır.

Uyku amaçlı kulak tıkacı, küçük yapıdadır ama sağladığı konfor ve ses engelleme özelliği en üst düzeydedir. Uyurken kullanılan geleneksel silikon/mum kulak tıkaçları, uyku esnasında kulak kiri ve diğer kirleticileri toplar. Bu da uzun vadede hijyenik olmaktan uzaktır. Herkese uyan tek ölçü felsefesiyle köpükten yapılan kulak tıkaçları ya etkili olmak için çok küçüktür ya da konforlu olmak için çok büyüktür. Otifleks ısıya duyarlı elastik malzemeden üretilmiştir: vücut sıcaklığınıza 4 dakikada uyum sağlayan, her bireyin kendine özgü kulak kıvrımlarına, girintilerine, çıkıntılarına uyan yumuşak, esnek bir malzemedir.

Otifleks, size rahat bir uyku sunabilmek için tasarlandı. Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir. Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Doğan Ecza

Benzer Ürünler