Kulak Tıkaçları

OTIFLEKS Duş Kulak Tıkacı

Ürünler Otifleks Kulak Tıkaçları
OTIFLEKS Duş Kulak Tıkacı
Detaylar
Otifleks
Kulak Tıkaçları

  • Özellikler

OTİFLEKS Duş Kulak Tıkacı S-M-L-XL

Dünyanın her yanındaki milyonlarca insan gibi siz de duş alırken kulaklarınızı sudan koruma ihtiyacı duyuyorsanız, genel amaçlı kulak tıkaçları iki adet istenmeyen yan etkiye neden olabileceğini bilmelisiniz:

  • İlk olarak, duştaki sıcaklık kulak kanalı içinde ter damlacıklarına neden olur. Kulak tıkacı kullanımındaki birinci amaç, kulaklarınızın sıvıyla temas etmesini önlemektir! Geleneksel kulak tıkaçlarınızı sorunlarınızı arttırır!
  • İkinci olarak, işitme duyunuz engelleneceği için, akan suyun rahatlatıcı sesi de dahil, etrafınızdaki sesleri net olarak duyamazsınız ve oryantasyonunuz bozulur.

Otifleks Duş kulak tıkacının içinde tüm kulak tıkacını boydan boya geçen bir hava kanalı bulunur. Bu kanal içinde, hava dolaşımı hiçbir engelle karşılaşmadan serbestçe gerçekleşir ve kulak kanalındaki terleme miktarı anlamlı ölçüde giderilir.

Aşağı yöne dönük hava kanalının benzersiz yapısı, hava akımının serbestçe gerçekleşmesini sağlarken, su girişine karşı da korur. Yapısı, kulak kanalına kolayca yerleştirilmesini ve çıkarılabilmesini sağlarken, kulağa tek damla suyun bile kaçmasını engeller.

Test edildi. Onaylandı.

Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir.

Doğan Ecza

Benzer Ürünler