Kulak Tıkaçları

OTIFLEKS Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı

Ürünler Otifleks Kulak Tıkaçları
OTIFLEKS Çam Tipi Klasik Kulak Tıkacı
Detaylar
Otifleks
Kulak Tıkaçları

  • Özellikler

Her birimiz farklıyız. Bu durum, kulak kanallarımız için de geçerlidir. Nasıl, hepimize uyan tek bir ölçüde bir ayakkabı yok ise gibi herkese uyan tek bir ölçüde bir kulak tıkacı da olamaz.

Otifleks’in Protector Serisi kulak tıkaçları bu tip dezavantajları ortadan kaldırmaktadır. Üretiminde kullanılan, ısıya duyarlı elastik malzeme benzersizdir. Ek yeri olmayan, uzun kullanım ömürlü, yastık özelliği gösteren, renkli elastik malzemenin kullanımı rahat ve kolaydır; birkaç dakika içinde vücut sıcaklığına uyum sağlar. Kulak tıkacınız “yokmuş” hissi vererek, sekiz saate kadar kesintisiz kullanabilmenizi sağlar.

Tıkaçların verimlilik ve etkililiği, dört farklı ölçü seçeneğiyle en üst düzeye çıkarılmıştır. Kulak korumasındaki en son yenilikleri bir arada toplayan Otifleks, konfor ve korumayı bir arada sunar. Avrupa Birliği ve Avustralya standartlarına uygun olarak , sağlık yönetmelikleri dahilinde üretilmiştir. Bu ürün medical cihaz direktifine uygun olarak, doktor yorumları yönlendirmeleri ile üretilmiştir.

Doğan Ecza

Benzer Ürünler