Kulak Tıkaçları

OTIFLEKS Ayarlanabilir Kulak Tıkacı

Ürünler Otifleks Kulak Tıkaçları
OTIFLEKS Ayarlanabilir Kulak Tıkacı
Detaylar
Otifleks
Kulak Tıkaçları

  • Özellikler

Otifleks teknolojisinden önce hastalar, kulaklarına su kaçmasını engellemek için bir çok sıra dışı ve ilkel yönteme başvurmak zorunda kalıyorlardı. İnsanların ihtiyaçlarından yola çıkarak üretilen Otifleks, insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. Sizde hayatınızı kolaylaştırın, Otifleks Ayarlanabilir Kulak Tıkacını deneyin.

Otifleks kullan-at bir ürün değildir. Özenli muhafaza edildiği takdirde otifleks, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Otifleks, bir tıkacın ötesinde medikal bir cihazdır. Herhangi bir sıkıntı yaşandığında tamir edilebilir, silikon ucuna bir zarar gelirse değiştirilebilir.

Özel silikon uçlar size benzersiz bir kullanım rahatlığını sunmak üzere mevcut en yumuşak silikon malzemeden üretilmiştir.

Her bir kulağa mükemmel uyum sağlamak üzere tasarlanmış, çığır açan bu kulak tıkaçları, kulaklarınızı hiçbir kulak tıkacının erişemeyeceği bir rahatlık derecesinde daha önce hiç olmadığı kadar iyi korur.

Bir kulak tıkacı kulak kanalına uymuyorsa veya kulak kanalından geniş bir yapıdaysa mükemmellikten uzaktır ve gerçek koruma sağlanmamış demektir.

Otifleks’in ödül kazanmış, şişirilebilen kulak tıkama sistemi, bu güne kadar icat edilmiş en dinamik ve etkili kulak kanalı kapatma sistemidir. Otifleks kulak kanalınızın içerisinde şişerek tam olarak şeklini alır, mükemmel bir koruma sağlar. Kulaklarınızı sudan korumak istediğiniz her anda Otifleks’in ayarlanabilir kulak tıkaçları benzersiz bir performansla koruma sağlar.

Doğan Ecza

Benzer Ürünler